Březen 2012

Předjarní stav

8. března 2012 v 19:29 | Baobábina |  Výlevy a výkvěty
Stav psaní:

Set fire to the rain: další kapitola zhruba ve 45%, ale bude to potřebovat ještě trochu přemýšlení, opět jsem ji musela částečně předělávat. Stále mě však neopouští zápal ani nadšení, což je celkem vzácné :).
V plánu, rozmýšlení, nejistotě:
Plánuji zatím tři věci. Zaprvé je to povídka o Narcisse, která by měla mít pět částí, a kterou mám již zčásti rozepsanou, ale nejsem si jistá, jestli se k ní vůbec vrátím a dopíšu ji. Druhou věcí je Dramione kapitolovka, která je však pouze v části raného tvoření - mám nápad a potřebuji mu nějak dodat začátek, průběh a konec. Třetí věcí je (možná vícedílná) jednorázovka s pairingem Hermiona/Lucius, která mi přišla na mysl dnes a kterou jsem už zčásti také rozepsala, jistě ji však budu ještě předělávat.

Stav čtení:

Čtení fanfiction jsem poněkud omezila, jednak proto, že nabídka kvalitních povídek se poněkud tenčí, jednak také proto, že se mi moc nedostává času. Mimo fanfiction pohřbívám svůj zrak v Joanne Harrisové a jejím Ostružinovém víně (nemůžu si pomoct, Joanne Harrisová mě prostě nikdy neomrzí), nárazově také nakouknu do Tolkienových Nedokončených příběhů.
Jestli máte nějaká doporučení ohledně povídek, prosím, sem s nimi, ráda bych poznala něco nového.

Stav mysli:

Stále trochu mimozemšťasnká, ale snažím se krotit. Natěšená na jaro, na teplo - nutně potřebuju vylézt z domu a sednout si do trávy, sníh na ní mě ovšem moc netěší :). Nadchla jsem se pro antikvariáty a koupila si knihu ve slovenštině. Omylem. Doufám, že nebudu potřebovat překladač :).

Tak, co vy? Jak se máte? Plánujete něco na jaro nebo necháváte věci jen tak plynout? Chtěla bych se spolu s vámi pokusit tyto stránky trochu oživit, ale nevím moc přesně, jak na to.
Mějte se, užijte jaro, Velikonoce (pokud je nějak zvlášť řešíte), sluňte se a meditujte :).
Vaše Baobábina